Bohaterowie ♥

Evelyn Richardson. (19)

"-Zostałam dobrze wychowana. Kocham rodziców, Clari i Chrissa, który mnie skrzywdził, ale wierzę, że to minie. Jego problem tkwi w zazdrości i jak sądzę chorobie. Chciałabym spróbować wielu rzeczy, ale się boje. Wieczna niepewność tak to ja. I jeszcze dziewczyna wiecznie marząca."
Data urodzin: 23 czerwiec 1996

Clarissa Jones. (19)

"-Rodziców kocham, Evelyn tak samo. Wiem co ona chce robić więc jej pomagam jak tylko mogę. Próbuję jej pomóc z rodzicami oraz by przejrzała na oczy co do Chrissa. Chcę by była z kimś kto będzie ją na prawdę kochał."
Data urodzin: 13 październik 1996


Zayn Malik. (27)

 
"-Tak, to prawda- zawsze mam to co chcę zdobyć. Taki już jestem, wierzę w przeznaczenia." 
Data urodzin: 12 styczeń 1988

Esmeralda Richardson. (40)
Jest lekarzem jak jej mąż, jako dziecko mieszkała w Bradford gdzie poznała ojca Evelyn. Tak też ich coś połączyło i założyli rodzinę. Wspólnie z jedynym dzieckiem przeprowadzili się do Londynu i już nie chcieli mieć większej rodziny. Od zawsze chcieli by córka poszła w ich ślady i została wychowana dobrze jak na dziewczynkę. Esme jest bardziej łagodna co do córki, ale też potrafi być zła szczególnie jak Eve nie słucha tego co mówią do niej.
"-Córka i mąż są dla mnie ważni. Kocham ich oboje, a Evelyn jest moim oczkiem. Dlatego tak o nią dbam."
Data urodzin: 1 sierpnia 1975

Jack Richardson. (45)
Kocha robić to co robi od dziecka - leczyć ludzi. Od małego go uczono dobrego zachowania więc postanowił tak samo wychować swoje dzieci, a ma jedną córkę to traktuje ją czasem ostro. Jest głową rodziny i dba o każdy detal w ich życiu.  Nie lubi jak jego córka mówi, że jest zakochana i chce trzymać ją na krótkiej smyczce. Jak coś mówi to dziewczyna się podporządkuje bez słów.. 
"-Praca, praca, praca to ona pozwala by człowiek był w życiu kimś tak samo jak wychowanie. Moja córka będzie kimś, bo ją wychowuje i tępię zalotników."
Data urodzin; 26 luty 1970

Ashley Jones. (40)
Jako mała dziewczynka nie miała źle - to co chciała było jej więc chce by jej córce też niczego nie zabrakło, ale bez przesady. Nie chce by w domu był rygor tylko miła rodzinna atmosfera. Poznała Pitera na dyskotece. Od tamtej pory są razem i mieszkają w stolicy Anglii. Skończyła budownictwo i nadzoruje budowy domów co bardzo lubi. Jest dumna z tego co osiąga jej córka, która chce być architektem. Ona z mężem znają się z rodzicami Evelyn nawet dobrze ze względu na ich córki. Lubią spędzać ze sobą czas. 
"-Rodzina to wszystko co mamy. Więc trzeba się szanować nawzajem/"
Data urodzin: 1 wrzesień 1975

Piter Jones. (44)
Lubi panować nad rodziną, ale nie zawsze mu to idzie. Pozwala córce na wiele, ale nie za wiele. Wie kiedy przestać. Zajmuje się sprzedażą mieszkań w Londynie i okolicach dzięki czemu jego rodzina nie może narzekać na brak czegokolwiek.  Lubi przyjaciółkę córki, bo wie, że Clarissa nie obraca się w złym towarzystwie co do chłopaka córki jest nastawiony chwilowo dobrze. Wie, że ona może mieć nie jednego takiego. 
"-Moja córka zasługuje na każdego. A moja żona? Tylko na mnie, bo kocham ją najmocniej."
Data urodzin: 1 listopad 1971

Melissa Malik. (40)

Jest młodsza od swojego męża, ale dogadują się dobrze. Przeszła kilka operacji plastycznych więc nie widać jej wieku. Jest macochą Zayn'a i ma jeszcze adoptowaną córeczkę, gdyż po nie mogła nigdy zajść w ciąże. Ma nadzieję, że Zayn mimo braku matki znajdzie taką w niej.

"-Jestem bardzo dumna z męża. Z tego co sam osiągnął. A teraz to wszystko spada na Zayn'a, który myślę, że da sobie radę. Ale gdzieś popełniłam błąd w wychowaniu." 
Data urodzin: 6 grudzień 1970

Jasper Malik. (54)
Kocha swoją rodzinę, ale Zayn'a traktuje oschlej od kiedy dowiedział się jakie ma problemy. Jednak jest to jego dziecko i kocha go bardzo tak samo jak żonę i adoptowaną córkę. 
"-Osiągnąłem w życiu dużo, a teraz muszę iść odpocząć. Wszystko spada na mojego jedynego syna. Myślę, że da sobie radę" 
Data urodzin: 30 listopad 1961

Jennifer Malik. (21)
 
"-Wierzę, że ta, którą pozna będzie dla niego kimś na dłużej. Już ja się o to postaram." 
Data urodzin: 4 maj 1994

Christian Black. (21)
 
"-Ona jest i zawsze będzie moja. Nic tego nie zmieni, bo się kochamy" 
Data urodzin: 4 maj 1994

Josh Brown.(21)

"-Miłość? Wiem co to, ale nie umiem być długo w takim czymś. " 
Data urodzin: 26 marzec 1994

Luke Hemmings. (19)
 
"-On jest dla mnie dziwny i nie zasługuje na nią. Natomiast ona? Piękna, inteligentna i po prostu ideał przyjaciółki! Lecz już nie wiem, kto jest dla kogo odpowiedni jeden gorszy od drugiego.." 
Data urodzin: 16 lipiec 1996

(Reszta postaci będzie pojawiać się z czasem jeśli będą potrzebni. A jak nie to pod danym rozdziałem będzie coś o nich) 

1 komentarz

  1. Nie mogę się doczekać kiedy ruszy to opowiadanie :D
    Jaram się nim jak Sid mleczykiem :3
    Pzdr ♥♥

    OdpowiedzUsuń